Акции

04 октября 2018

ПІДГОТУЙТЕ АВТО ДО ЗИМИ

Акція діє з 01 жовтня до 31 грудня 2018 року у всіх офіційних дилерських центрах Nissan в Україні (за винятком тимчасово окупованих територій та зон проведення ООС). Під вигодою мається на увазі співвідношення ціни та період Акції порівняно зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування запчастин встановлено різний розмір вигоди. Розмір вигоди є рекомендованим, остаточна ціни встановлюється дилером. Детальний перелік запчастин, на які розповсюджується вигода, та умови отримання вигоди можна дізнатися в офіційних дилерських центрах, адреси яких містяться на сайті nissan.ua. Сумма знижок по різним діючим акціям не сумується.

13 сентября 2018

Осенняя сервисная акция от «Викрос Авто»

C 1 сентября по 31 декабря 2018 года при покупке комплекта зимних шин Nokian в сервисном центре Nissan – шиномонтаж и сезонное хранение шин в подарок!

09 июля 2018

Летняя сервисная акция от «Викрос Авто»

Компания «Викрос Авто»,  официальный дилер Nissan  в Кременчуге, объявляет о запуске летней сервисной акции, в рамках которой,  в период с 10 июля по 31 августа 2018 года, владельцы любой модели Nissan смогут получить комплексную диагностику автомобиля абсолютно бесплатно!

29 ноября 2017

Программа лояльности

Вы можете приобрести новый автомобиль Nissan в кредит с процентной ставкой на 2% ниже по сравнению со специальными условиями программы, если покупается второй или следующий автомобиль Nissan.